Penzion u potůčku

Penzion u potůčku

Restaurace

Restaurace v našem penzionu je otevřena pouze pro naše hosty a pro předem zamluvené akce. Nabízí vynikající domácí jídlo a to zejména z české kuchyně. Mezinárodní kuchyně je k dispozici na vyžádání. Restaurace je nekuřácká.

K penzionu přiléhá nově vybudovaná otevřená terasa s grilem a ohništěm, která nabízí možnost grilování selat, kuřat, steaků, nebo klobás. Restaurace je ideálním místem pro uspořádání různých akcí a oslav, jako jsou oslavy narozenin, rodinné, společenské, týmové akce, firemní akce, svatby atd.

Počet míst k sezení v restauraci je 40. Krb je možné využít jak venku na terase, tak i přímo ve vnitřních prostorách restaurace.

podrazeni


Snídaně

Podáváme od 8.00 hod. do 10.00 hod. (po dohodě možné i jiné časy) formou švédských stolů, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky teplých i studených jídel a nápojů. Nechybí ovoce a zelenina, jogurty, sladké pečivo atd.

Obědy

Podáváme od 12.00 hod. do 13.00 hod. (po dohodě možné jiné časy). Skladba jídel je navržena s přihlédnutím ke klientům, jejich věku a potřebám. Jídelní lístek je vždy předem navržen a dle potřeby upravován.

Večeře

Podáváme od 18.00 hod. do 19.00 hod. formou jednotného menu s možností doplnit do menu polévku, nebo předkrm, desert atd.

Jakákoliv změna, včas hlášená, je možná.

podrazeni

Restaurace

restaurace1

restaurace1

 
restaurace2

restaurace2

 
restaurace3

restaurace3

 
restaurace4

restaurace4

 
restaurace5

restaurace5

 
restaurace6

restaurace6

 
restaurace10

restaurace10

 
restaurace12

restaurace12

 
 
7.9.2015 14:21:25 | přečteno 8627x | katerina.rasinova
 
logo 1 logo 3 logo 2
 
load